Eğitimler

Akademi tarafından verilen eğitimleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

bookflare

Aircraft Airworthiness and Air Carrier Certification

Sınıf Eğitimi

Understand the ICAO Standards and Regulatory Procedures ,regulations and requirements relating to aircraft certification and airworthiness.


9.12.2019 - 13.12.2019

 2.561,00 USD (KDV Dahil)

Aircraft Decommissioning Workshop

Sınıf Eğitimi

In this trainin you will receive guidance on business processes, operational experiences and best practices in the industry.

7.11.2019 - 8.11.2019

 1.416,00 USD (KDV Dahil)

Airport Terminal Planning and Design

Sınıf Eğitimi

Explore the principles of terminal design, manage capacity, and support your terminal operations through infrastructure design.

2.12.2019 - 6.12.2019

 2.561,00 USD (KDV Dahil)

Aviation English 1 (Cabin)

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi)

The goal of this training is to provide opportunities for participants to be able to speak and use English in a variety of settings like 'working as a cabin crew' 'in pre-flight activities' 'while boarding and profiling passengers' 'in announcements' and duties during flight. 

 750,00 TRY (KDV Dahil)

Cargo Airline Customer Service

Sınıf Eğitimi

This course introduces the fundamental elements of customer service and explains how they can be applied in any organization, ensuring they are equipped to meet the customer's expectations.


25.11.2019 - 27.11.2019

 2.065,00 USD (KDV Dahil)

Crew Resource Management for Instructors (CRMI)

Sınıf Eğitimi

This train-the-trainer course lets you practice teaching techniques that will make your crew resource management (CRM) training effective and motivating for your students.


16.12.2019 - 18.12.2019

 1.652,00 USD (KDV Dahil)

Değer Yaratmak

Sınıf Eğitimi Bu eğitim, katılımcılara bugünün rekabet dünyasında değer yaratmanın işletmeler için ifade ettiği önemi uygulamalar eşliğinde aktarmayı amaçlamaktadır.

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Duygusal Zeka

Sınıf Eğitimi Bu eğitimin amacı; iş ve ilişki yönetiminde duygusal zekâ ile ilgili bilgi ve beceri kazandırmaktır. 

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Effective Communication

Sınıf Eğitimi To create the desired effect on the environment we are communicating. 

 200,00 USD (KDV Dahil)

Eğiticinin Eğitimi

Sınıf Eğitimi

Çeşitli hizmet içi eğitim faaliyetlerinde eğitimci olarak görev alabilecek olan ve kendi alanında uzman olan personele gerekli eğitimcilik yeterliliğini kazandırmak.

 1.239,00 TRY (KDV Dahil)

Eğitim Tasarımı

Sınıf Eğitimi Bu eğitimin sonunda katılımcılar, eğitim tasarımı kurallarına uygun eğitim içeriği üretebilecektir. 

 1.239,00 TRY (KDV Dahil)

Ekibin Değeri

Sınıf Eğitimi

Ekip olmak ne kazandırır? Ekip olamamak ne kaybettirir?
Gerek günümüz iş dünyasında gerekse günlük hayatımızda pek çok ekip çalışmasına dahil oluyoruz.
Tüm bu ekip çalışmalarında, bireyler farklılıklarını ve güçlü yönlerini ortaya koyarak az zamanda daha iyi işler sunulmasını sağlıyor...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Emotional Intelligence

Sınıf Eğitimi To manage individual behaviour differences 

 200,00 USD (KDV Dahil)

English for Building Business Relations

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi)

This training has been prepared to equip participants with effective and active language skills to express themselves clearly and fluently in a business context.

 350,00 TRY (KDV Dahil)

English for E-Mails

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi)

The goal of this training is to teach the correct use of e-mail patterns to the Corporation personnel who are communicating in English via e-mail.

 350,00 TRY (KDV Dahil)

English for Negotiations

Pratik To provide opportunities for participants to be able to speak and use English sentence patterns and expressions in the various stages of negotiations.

 500,00 TRY (KDV Dahil)

English Speaking Skills for Ground Handling

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi) This training has been prepared for participants to have effective and permanent language skills, enabling participants to express themselves in a correct and explicit way regarding ground handling and sub-unit interactions. 

 350,00 TRY (KDV Dahil)

Etkili İletişim

Sınıf Eğitimi İletişimde olduğumuz çevre üzerinde istenen etkiyi oluşturabilmek.

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Güvenlik Bilinci (Temel)

E-Learning Sivil havacılık güvenliğinin öneminin anlaşılmasının ve sivil havacılığa yönelik yasa dışı eylemlerden korumaya katkıda bulunulmasının sağlanmasıdır.

 113,00 TRY (KDV Dahil)

Güvenlik Yönetimi (Tazeleme)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır. 

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Güvenlik Yönetimi (Temel)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır. 

 1.239,00 TRY (KDV Dahil)

Instructional Design

Sınıf Eğitimi At the end of this course, participants will be able to design learning content in accordance with instructional design methodologies.  

 600,00 USD (KDV Dahil)

Introduction to Aviation English 1 (Cockpit)

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi) The goal of this training is to help pilots, pilot candidates and prospective pilot candidates to improve their English skills in the context of aviation, and get familiar with the terms used frequently in aviation operations.

 600,00 TRY (KDV Dahil)

Introduction to Aviation English II (Cockpit)

Sınıf Eğitimi

The goal of this training is to help pilots, pilot candidates and prospective pilot candidates to improve their English skills in the context of Aviation, and become familiar with several terms frequently used in Aviation operations.

 600,00 TRY (KDV Dahil)

Introduction to Cargo English (General)

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi)

To enable participants from cargo industry to understand and use English cargo terms and expressions in their everyday job 
functions.

 500,00 TRY (KDV Dahil)

İnsan Faktörleri

Sınıf Eğitimi

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından hazırlanan bu eğitim, iş yerinde insan faktörü kaynaklı tehdit unsurlarına dikkat çekmekte ve onlarla başa çıkma yöntemlerini paylaşmaktadır. Eğitimde anlatılan konular çeşitli uygulamalarla desteklenmektedir.

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Kargo Satış Temel (Acente Personeli)

Sınıf Eğitimi

Kargo acente ve hava yolu operasyonları hakkında genel bilgi kazandırmak, ayrıca sektör terminolojisi ve kısaltmaları, dünya coğrafyası ve hava kargo kabulü gibi ilişkili konuları tanıtmak.


 2.475,00 TRY (KDV Dahil)

Kişisel Motivasyon Yönetimi

Sınıf Eğitimi

İç motivasyon, hedefe ulaşmada en etkin yollardan biridir. Sürdürülebilir içsel motivasyon hem kişisel hem de profesyonel hayatta daha kararlı ilerlemeyi sağlar.

Bu eğitimin amacı, yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan kişisel motivasyon potansiyelinin farkına varmak, ...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Load Control and Balance (ENG)

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi) To inform the participants about flight safety, loading, weight and balance according to Civil Aviation Authorities and the Company Regulations. 

 2.000,00 USD (KDV Dahil)

Network, Fleet and Schedule Planning

Sınıf Eğitimi

Contribute to your company’s success by developing a profitable network fleet plan and an effective flight schedule. Improve your planning and management skills and understand scheduling process and tactics.


11.11.2019 - 15.11.2019

 2.065,00 USD (KDV Dahil)

Organizasyonel Motivasyon Yönetimi

Sınıf Eğitimi

Günümüz iş dünyasında başarı, çalışanların mutlu ve motive bir ortamda çalışabilmesi ile elde edilmektedir. Çalışanları motive edecek en önemli etkenlerden biri, ekibi ile olumlu ilişkiler kurmayı başaran, onları motive edecek yöntemlere haiz olan liderlerdir. Bu noktada, liderin takımını...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Presentation Techniques

Sınıf Eğitimi At the end of this course, the participants will be able to establish presentation skills. 

 400,00 USD (KDV Dahil)

Protokol, Görgü Kuralları ve İmaj

Sınıf Eğitimi Bu eğitimin amacı; protokol, görgü ve nezaket  kuralları , imaj oluşturma hakkında bilgi ve beceri kazandırmaktır . 

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Safety Management Systems (SMS) - Implementation and Control

Sınıf Eğitimi

Gain the skills to implement a phased and manageable workload that will allow you to comply with regulatory requirements. 


12.11.2019 - 14.11.2019

 1.652,00 USD (KDV Dahil)

Sunuş Teknikleri

Sınıf Eğitimi Bu eğitimin amacı, modern sunuş teknikleri hakkında özlü bir bilgilendirme sunmak ve katılımcıların iş dünyası ihtiyaçlarına yönelik etkili sunuş yapabilme becerilerine katkı sağlamaktır. 

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Tax Planning and Compliance for International Airline Professionals

Sınıf Eğitimi This introductory course will provide you with insight and knowledge into indirect and direct taxation as it relates to the aviation sector, as well as the tax treatment of flight and cabin crew members. You will learn about the different tax systems, the various tax treaty conventions, and th...

4.11.2019 - 6.11.2019

 1.817,00 USD (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Bilinci (Kategori 10)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınmasında özellikle depolama, yükleme ve boşaltma işlemleri aşamasıyla ilgili olarak IATA DGR 1.5.A tablosu kategori 10’da tanımlı kişilere IATA ve diğer uygulatıcılar tarafından konulan kuralların öğretilmesi ile taşımada emniyetin sağlanmasıdır.

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Bilinci (Kategori 4,7)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınmasında özellikle kargo veya posta kabul (tehlikeli maddeler hariç) işlemleri aşamasıyla ilgili olarak IATA DGR 1.5.A tablosu Kategori 4, 7’de tanımlı kişilere IATA ve diğer uygulatıcılar tarafından konulan kuralların öğretilmesi ile taşımada emniyetin sağlanma...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Bilinci (Kategori 5,8)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınmasında özellikle depolama, yükleme ve boşaltma işlemleri aşamasıyla ilgili olarak IATA DGR 1.5.A tablosu kategori 5, 8’de tanımlı kişilere IATA ve diğer uygulatıcılar tarafından konulan kuralların öğretilmesi ile taşımada emniyetin sağlanmasıdır.

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Bilinci (Kategori 9,11,12)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınmasında özellikle yolcu kabulü yapan yer hizmetleri personeli, kabin ekibi (uçuş ekibi hariç) ve yolcu bagajı, kargo, posta kabulü yapan güvenlik personelinin işlemlerinin aşamasıyla ilgili olarak IATA DGR 1.5.A Tablosu Kategori 9,11,12’de tanımlı kişilere IATA...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Bilinci Tazeleme (Kategori 10)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınmasında özellikle depolama, yükleme ve boşaltma işlemleri aşamasıyla ilgili olarak IATA DGR 1.5.A Tablosu Kategori 10’da tanımlı kişilerin bilgilerini güncelleyerek, kuralların doğru uygulanmasının teminiyle taşımada emniyetin sağlanmasıdır.

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Kuralları (Kategori 1,2,3,6)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınması ile ilgili olarak IATA DGR 1.5.A Tablosu Kategori 1, 2, 3 ve 6’da tanımlı gönderici, acente veya ortaklık personeli dışındaki diğer havayolu çalışanlarına, IATA ve diğer uygulatıcılar tarafından konulan kuralların öğretilmesi; özellikle maddenin taşımaya h...

 2.200,00 TRY (KDV Dahil)

Tehlikeli Maddeler Kuralları Tazeleme (Kategori 1,2,3,6)

Sınıf Eğitimi Tehlikeli maddelerin havayolu ile taşınması ile ilgili olarak IATA DGR 1.5.A Tablosu kategori 1, 2, 3 ve 6’da tanımlı, geçerli eğitim belgesine sahip kişilerin bilgilerini güncelleyerek IATA ve diğer uygulatıcılar tarafından konulan kuralların doğru uygulanmasının temini ile uçuş emniyetinin sağlanm...

 1.238,00 TRY (KDV Dahil)

Temel Sivil Havacılık Güvenliği (Tazeleme)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır. 

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Temel Yönetim Becerileri

Sınıf Eğitimi Bu eğitim, modern yönetim teknikleri hakkında özlü bir bilgilendirme sunar ve işletmelerde ve özellikle de havayolu iş kolunda verimli, kârlı ve sürdürülebilir bir işletme başarısı için müracaat edilebilecek yönetim ilkeleri ile iyi uygulama örneklerini tanıtmayı hedefler.

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Toplantı Yönetimi Eğitimi

Sınıf Eğitimi

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından verilmekte olan bu eğitim; iş yerinde “Bugün de toplantı yapmaktan işimizi yapamadık”  demek yerine işimizin ayrılmaz parçası olan toplantıların verimli sonuçlara ulaşmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Of...

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Train the Trainer

Sınıf Eğitimi At the end of this course, participants will be able to explore competence of instruction. 

 600,00 USD (KDV Dahil)

Travel Documents

Sınıf Eğitimi This course is prepared for the participants who aim to control internationally recognized travel documents properly under the regulations of the destined countries’ authorities. In this course passport, passport types, travel documents other than passport, visa, residence permits and all inspect po...

 400,00 USD (KDV Dahil)

Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetimi (Tazeleme)

Sınıf Eğitimi Güvenlik görevlisinin sivil havacılık güvenlik tedbirlerinin temel prensiplerini anlamaları ve uygun tedbirleri uygulamalarını sağlamaktır

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetimi (Temel)

Sınıf Eğitimi Güvenlik görevlisinin sivil havacılık güvenlik tedbirlerinin temel prensiplerini anlamaları ve uygun tedbirleri uygulamalarını sağlamaktır

 1.652,00 TRY (KDV Dahil)

ULD Operations

Sınıf Eğitimi

The IATA ULD Regulations (ULDR) provides a simple point of reference for common technical and operational standards, regulatory requirements, and carrier requirements applicable to overall ULD operations.


2.12.2019 - 4.12.2019

 2.065,00 USD (KDV Dahil)

Uluslararası Müzakere Teknikleri

Sınıf Eğitimi Bu eğitim, uluslararası müzakereciliğin esaslarını, müzakere sürecinin başlıca unsurlarını ve müzakere stratejilerini tanıtmayı hedefleyen uygulamalı bir eğitimdir.

 1.239,00 TRY (KDV Dahil)

Worldtracer Web Management

Sınıf Eğitimi Bu kurs; Worldtracer Web Management Sistemi’ ne göre kayıp, bulunan ve hasarlı bagajlar ile ilgili gerekli işlemlerin kurallara uygun olarak yapılmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 2.065,00 TRY (KDV Dahil)

Worldtracer Web Management (ENG)

Sınıf Eğitimi This course is prepared to teach the rules of lost, found and damaged bags processes and ensure the rules are applied correctly according to Worldtracer Web Management System.

 1.000,00 USD (KDV Dahil)

Yabancılar için Türkçe Dil Eğitimi 1

Sınıf Eğitimi

Bu eğitimin amacı katılımcılara ihtiyaç duyabilecekleri konularda giriş düzeyinde Türkçe iletişim kurabilmeleri için çeşitli yazılı ve sözel alıştırmalarla pratik yapma olanağı sağlamaktır.


 500,00 TRY (KDV Dahil)

Yer Hizmetleri Güvenliği - Yolcu (Temel)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır. 

 826,00 TRY (KDV Dahil)

Yer Hizmetleri Güvenliği-Kargo (Tazeleme)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır. 

 207,00 TRY (KDV Dahil)

Yer Hizmetleri Güvenliği-Kargo (Temel)

Sınıf Eğitimi Sivil havacılığı yasadışı eylemlere karşı korumak üzere standart bir seviyede alınacak önleyici ve koruyucu güvenlik tedbirlerinin ilgili personelce uygulanabilmesini sağlamaktır.

 413,00 TRY (KDV Dahil)

Yük Kontrol ve Denge

Blended (E-Learning + Sınıf Eğitimi) Sivil Havacılık Otoriteleri ve Ortaklık kuralları doğrultusunda; uçuş emniyeti, yükleme, ağırlık ve denge konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. 

 6.880,00 TRY (KDV Dahil)

Zaman Yönetimi

Sınıf Eğitimi İş ve ilişki yönetimi için zamanın amaçlar, sorumluluklar, zevkler ve hobiler arasında dengeli bir biçimde paylaştırılması için gereken bilgi ve beceriyi kazandırmaktır.

 413,00 TRY (KDV Dahil)