ÖZEL PROGRAMLAR

Akademi tarafından verilen özel programların detaylarına erişebilir, satın alabilirsiniz.

bookflare

ÇOCUKLAR İÇİN HAVACILIK EĞİTİMİDetaylar


ÇOCUKLAR İÇİN HAVACILIK EĞİTİMİ

Her şey bir hayalle başlar…

Çocuklarımız için; hayallerle kokpitin, rüyalarla kanatların buluşacağı bir eğitim tasarladık.  

Gökyüzünde sessizce süzülen kanatları izlerken, hepimiz kendimizi uçağın içinde pencereden aşağı bakarken ya da kokpitte hayal ederdik. İşte o minik gözlerin, kokpiti ilk gördüğündeki heyecan, kollarını kanat şeklinde açıp yaptıkları ilk uçak taklidi her şeye değer bizim için.

Havacılık, hemen her yetişkinin çocukluk hayalidir. Bizler, hayallerinin peşinden koşan yarının pilotlarını, kabin görevlilerini, uçak bakımcılarını bugün Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin hazırlamış olduğu Çocuklar İçin Havacılık Eğitimi ile destekliyoruz, ufuklarını zenginleştiriyoruz. Hayallerini süslüyoruz.

PROGRAM İÇERİĞİUçaklar Nasıl Uçar?

Uçuşun temel prensipleri çeşitli videolar, deneyler ve maketler eşliğinde çocuklara uygulamalı olarak öğretilir. Bu maketler üzerinden uçuş prensiplerini ve kontrol mekanizmalarını kendi elleriyle deneyimleme imkânı sağlayabilirler. Aerodinamik çalışmalarla temel uçma prensiplerini öğrenir, kendi uçaklarını yaparlar.Bir Uçuş Serüveni!

Temel uçuş prensiplerini öğrenen çocuklar, simülatörler eşliğinde, ülkemizin göz bebeği İstanbul Havalimanı’ndan kalkış yapıp, uçak kontrol sistemlerini kullanarak harika bir uçuş deneyimi yaşarlar. Uçak Doktorları!

Profesyonellerin kullandığı, üç boyutlu sanal uçak simülasyonları ile galleyden kargo bölümüne, uçağın motorlarından iniş takımlarına kadar gerçek hayatta görülmesi, incelenmesi pek de kolay olmayan uçak bölümlerini görüp inceleme fırsatı elde ederler.Program Fiyatı: 2.750 TL (KDV Dahil)  


Havacılık Akademisi’nde çocuklarınız emin ellerde!

Çocuklar için tasarladığımız bu program, velilerimize de özgürlük sunuyor. 

Programımız, Atatürk Havalimanı B Kapısı yanında bulunan Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi binamızda gerçekleşmektedir.

Adres: Atatürk Havalimanı, B kapısı Yanı Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi Binası, 34149, Yeşilköy, Bakırköy-İSTANBUL

Yol Tarifi: Basın Ekspres yönünden Atatürk Havalimanı istikametini takip ederek B Kapısı yerleşkesine doğru ilerleyip, Shell benzin istasyonu karşısında görünen binamıza ulaşılabilir.

    Program hakkında detaylı bilgi almak için aviationacademymg@thy.com veya +90 (212) 463 63 63 Dahili: 19115 numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.


    GÜÇLÜ YARINLAR İÇİN, GELECEK GÖKLERDE!