Haber

YOUR LEARNING HUB

TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ VE GENERAL ELECTRIC EKİBİ EĞİTİM İÇİN HAZIR5 Nisan 2017 ÇarşambaYakın zamanda yaklaşık 25 Türk Hava Yolları yöneticisi General Electric Havacılık tarafından İstanbul’daki Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nde verilen eğitimi tamamladı. Program, Temel Liderlik Becerilerini Oluşturma (BELS) ve Değişim Hızlandırma Süreci (CAP) eğitimlerinden oluşmaktadır.

Müşteriler için Temel Liderlik Becerilerini Oluşturma (BELS)  liderlik potansiyeline sahip yöneticilerin ekiplerini etkili olarak yönetmeleri konusunda gerekli temel becerileri geliştirmelerinde yardımcı olmak için tasarlanmış geniş kapsamlı bir yaşayarak öğrenme programıdır. GE’nin Değişim Hızlandırma Süreci (CAP) katılımcıları bilgi, beceri ve araçlarla donatarak, onların organizasyonel değişim boyunca kendinden emin ve etkin olarak kişilere ve ekiplere liderlik yapmalarını sağlayacak üç günlük bir çalıştaydır.

GE Havacılık Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu Bölgesel Satış Genel Müdürü Sami ÖZDEMİR: “GE kendi liderliğini daha da geliştirmek için bu eğitimlerden faydalanmaktadır. Aynı eğitimleri Türk Hava Yolları yöneticilerine de vermekten gurur duyuyoruz.” dedi.

GE’nin AB, MENAT ve Sahra Altı Afrika Müşterileri Bölge Müdürü Tim Highet: “Eğitimler olumlu karşılandı ve katılımcılar öğrendiklerini işlerindeki çeşitli projelerde uygulamaya koymaya başladı.” açıklamasında bulundu.

Daha fazla GE eğitimi yolda. Bu yıl içerisinde başka bir CAP ve BELS eğitim turu planlar dâhilindedir.  Bazı Tür yöneticileri Müşteri için Liderlik eğitimine GE’nin Crotonville, New York (ABD)’de bulunan eğitim merkezinde katılacaklar.