TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ, MUNDIAPOLIS ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI31 Temmuz 2015 Cuma
"Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, Bahçeşehir Üniversitesi Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MEDAM) tarafından “Yaz Programı” çalışmaları kapsamında ülkemize davet edilen Fas Mundiapolis Üniversitesi öğrencilerini 31.07.2015 tarihinde kendi merkezinde ağırladı.

Eğitmenleri eşliğinde Akademimize gelen ve yaşları 17-20 arasında değişen 21 kişilik öğrenci grubu, gerçekleştirilen sunum ile Ortaklığımız genel faaliyetleri ve marka imajı yönetimi gibi konular hakkında bilgi sahibi olurken, Akademimiz ve hizmetleri hakkında da fikir sahibi oldu. Ardından Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Akademisini ziyaret eden grup, Akademinin uzman eğitmenleri eşliğinde kabin ve kokpit simülatörlerinde sanal uçuş gerçekleştirdi.

Ortaklığımızın da sağlamış olduğu bilgilendirici konferanslarla katkı sağlamış olduğu, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından 4 yıldır yürütülen “Yaz Okulu” projesi, ülkemizi, Afrika ve Asya kıtasına tanıtarak, ülkeler arası ittifakı güçlendirmek amacını taşıyor. Mundiapolis Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan bu ziyaret, ülkemizin başta gelen değerlerinden olan bayrak taşıyıcı nitelikli Türk Hava Yolları hakkında önemli ölçüde bilgi ve görüş sahibi olmalarını sağladı.  Bahçeşehir Üniversitesi koordinasyonunda 27 Temmuz 2015 - 02 Ağustos 2015 tarihleri arasında yürütülen gezi programı, kurumsal oryantasyon çalışmalarının yanı sıra, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı gibi tarihi mekanlara yapılan gezilerle aynı zamanda kültürel boyut kazandı.