Haber

YOUR LEARNING HUB

SOMALİLİ BAKANLAR VE MİLLETVEKİLLERİNDEN OLUŞAN HEYET HAVACILIK AKADEMİSİNİ ZİYARET ETTİ19 Nisan 2018 PerşembeSomalili Bakanlar ve Milletvekillerinden oluşan heyet Türk Hava Yolları ziyareti kapsamında Havacılık Akademisini ziyaret etti.

Gerçekleşen bu ziyarette; Havacılık Akademisi Başkanı Prof. Dr. Kemal YÜKSEK, eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda ziyaretçileri bilgilendirdi. Ulaştırma ve Sivil Havacılıktan sorumlu Bakan Sn. Mohamed Abdullahi Sala ve beraberindeki heyet, Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Havacılık Akademisiyle fikir alışverişinde bulunan yetkililer Akademi sınıflarını gezip digital eğitimlerle ilgili bilgi aldılar. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

En yeni eğitim teknolojilerini yakından takip eden Akademimiz hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.