Haber

YOUR LEARNING HUB

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ VE HAVACILIK AKADEMİSİ BİR ARADA!22 Aralık 2017 CumaBeykent Üniversitesi, eğitim anlayışı ile yeni uygulamalar hakkında bilgi edinmek ve eğitim alanında işbirliği yapmak üzere Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

6 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen görüşmede, Beykent Sivil Havacılık MYO Md. Prof. Dr. Ayşegül Yıldırım KAPTANOĞLU ve Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölüm Başkanı Gönül AKIN Havacılık Akademisi Başkanı Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı. İlgili ziyarete Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Başkanı Sn. Ebubekir AKGÜL de katıldı.

İlgili görüşmede Beykent Üniversitesi yetkilileri, Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojimize yönelik birçok konuda bilgilendirildi. Beykent Üniversitesi, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversitelerle işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.