Haber

YOUR LEARNING HUB

UGANDA’DAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER AKADEMİMİZİ ZİYARET ETTİ!1 Şubat 2019 CumaUganda Cumhurbaşkanı Danışmanı Thomas Kategere, Uganda Sivil Havacılık Otoritesi Finans Direktörü Hannington K. Banyendera, Entebbe Uluslararası Havalimanı Gümrük Müdürü Julius M. Nkwasire, Maliye, Planlama ve Ekonomik Kalkınma Bakanlığı Kıdemli Finans Sorumlusu Faridah B. Murungyi , Turizm ve Yaban Hayatı Bakanlığı Kıdemli İstatistikçi Denis R. Ojok, Ulaştırma ve Çalışma Bakanlığı Hava Taşımacılığı Yönetmeliği Komiser Yardımcısı Robert J. Ntambi 23 Ocak Çarşamba günü Havacılık Akademimizi ziyaret etti.

Gerçekleşen bu ziyarette; Havacılık Akademisi Başkanımız Sn. Müjdat ULUDAĞ eğitim alanındaki son gelişmelerden, Uganda eğitimine sağlayabileceğimiz işbirliklerine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda ziyaretçileri bilgilendirdi. Cumhurbaşkanı Danışmanı Thomas Kategere Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Havacılık Akademisiyle fikir alışverişinde bulunan yetkililer Akademi sınıflarını gezip digital eğitimlerle ilgili bilgi aldılar. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

En güncel eğitim içeriklerini yakından takip eden Akademimiz hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.