TÜRK TELEKOM AKADEMİ VE SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK AKADEMİSİNİ ZİYARET ETTİ25 Ocak 2018 PerşembeGünümüz teknolojisiyle eğitimi harmanlayıp havacılık sektörüne büyük katkılarda bulunan Havacılık Akademisi, kuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

23 Ocak 2018 tarihinde Sabahattin Zaim Üniversitesi rektörü Sn. Prof. Dr Mehmet BULUT ve Türk Telekom Akademi Teknoloji Geliştirme ve Öğrenme Müdürü Sn. Doğan ÖZMEN Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin Yeşilköy’deki yerleşkesini ziyaret etti.

Gerçekleşen bu ziyarette; Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda bilgilendirilen Sn. Bulut ve Sn. Özmen, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda, Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. İlgili görüşmede, sektörün öncü firmlarından biri olan Türk Telekom Akademi ve Türkiye’nin önde gelen üniversiteler arasında yer alan Sabahattin Zaim Üniversitesiyle Akademimiz arasında işbirliği üzerine konuşuldu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversiteler ve kuruluşlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.