TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ VE GENERAL ELECTRIC, EĞİTİM İÇİN YENİDEN BİR ARAYA GELDİ27 Eylül 2017 ÇarşambaYaklaşık 25 yöneticimizin katılımlarıyla İstanbul’daki Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nde General Electric tarafından üçüncüsü düzenlenen eğitimde Değişimi Hızlandırma Süreci Uygulamaları (Change Acceleration Process Workshop) tamamlandı.

GE’nin Değişimi Hızlandırma Süreci (CAP), uygulamalarla katılımcıları bilgi, beceri ve araçlarla donatarak, onların organizasyonel değişim boyunca, kendinden emin ve etkin olarak, kişilere ve ekiplere liderlik yapmalarını sağlayacak üç günlük bir çalıştaydır.

Bu eğitim, alanında uzman GE’nin AB, MENAT ve Sahra Altı Afrika Müşterileri Bölge Müdürü Tim HIGHET tarafından gerçekleştirildi. Tim HIGHET, eğitimlerin olumlu karşılandığını ve katılımcıların öğrendiklerini işlerindeki çeşitli projelerde uygulamaya koymaya başladığını söyledi.

Çok yakında…

Kasım ayında yine GE den alınacak Temel Liderlik Becerilerini Geliştirme (Building Essential Leadership Skills) eğitimi, Türk Hava Yolları yöneticilerinin katılımı ile Havacılık Akademisi sınıflarında gerçekleştirilecektir.