Haber

YOUR LEARNING HUB

TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ TÜRKİYE’NİN İLK RESMİ “KURUMSAL ÜNİVERSİTE” TANINIRLIĞINI ALDI...14 Mayıs 2015 Perşembe
Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, Global Council of Corporate Universities (Küresel Kurumsal Üniversite Konseyi) tarafından Türkiye’de ilk resmi  Kurumsal Üniversite tanınırlığını almaya hak kazanmıştır. Basının da katılımıyla Paris’te düzenlenen törende, Havacılık Akademisi’ne “Türk Hava Yolları Kurumsal Üniversitesi” sertifikası takdim edilmiştir. Bu sertifikayla birlikte Ortaklığımız, gerçek bir Kurumsal Üniversiteye sahip olduğunu tüm dünyaya duyurabilmiştir.

 

Uluslararası pazarda ödüllerine her geçen gün yenisini ekleyen Türk Hava Yolları A.O.’nın kurumsal marka ve imaj yönetimi bu ünvan ile pekiştirilmiştir. Kurum kimliğimizin, kültür ve ilkelerimizin Türk Hava Yolları Kurumsal Üniversitesi ile sürdürülebilir kılınması amaçlanmaktadır. Havacılık Akademisi bu nominasyon ile sadece mesleki eğitimler veren bir eğitim birimi olmanın ötesinde, Ortaklığımızın ihtiyaçlarına özgün stratejik çözümler üreten bir yapıya sahip olduğunu kanıtlamıştır.