Haber

YOUR LEARNING HUB

TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ SPONSORLUĞUNDA DR. WYATT WOODSMALL İLE “İLERİ SEVİYE ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNOLOJİLERİ” EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ…15 Ekim 2015 PerşembeTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi, NLP doğayeni Dr. Wyatt WOODSMALL tarafından 09-10-11 Ekim 2015 tarihlerinde Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi’nde verilen “İleriye Seviye Öğrenme ve Öğretme Teknolojileri Eğitimi”ne ulaşım sponsoru olarak, gerçekleştirilmesine destek sağladı. Türkiye Uluslararası NLP Eğitmenleri Birliği tarafından gerçekleştirilen eğitime, ebeveynler, akademisyenler, öğretmenler, öğrenciler, eğitime destek veren kurum ve kuruluşlardan yönetici ve diğer çalışanlar katılım sağladı.

Yaklaşık 1000 kişinin iştirak ettiği eğitim, Uluslararası NLP Eğitmenleri Birliği Türkiye Başkanı Fatih Abadi’nin Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin de aralarında yer aldığı sponsor kuruluşlara plaket niteliğinde fidan takdimi ile başladı. Havacılık Akademisi Başkanı Doç. Dr. Kemal YÜKSEK takdim sonrasında, teknolojinin eğitim alanındaki önemine değinerek, Akademi olarak benzeri projeleri her zaman desteklemekte olduklarının altını çizdi.

Bugüne kadar 5 kıtada ve 30’dan fazla ülkede ders anlatan ve Tony Robbins, Les Brown, Randy Gage, Joe Polish, Fatih Terim ve Cem Yılmaz gibi dünya çapında tanınmış isimlere eğitim veren WOODSMALL, eğitimi süresince, hızlı ve kalıcı öğrenip öğretmenin sırları, başarının özel yolları, başarılı öğreticilerin eğitim metotlarının neler olduğu ve bunların nasıl modellenebileceği gibi konularda bilgi paylaşımında bulundu.