Haber

YOUR LEARNING HUB

TÜRK HAVA YOLLARI HAVACILIK AKADEMİSİ’NDEN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET9 Ekim 2017 PazartesiKuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliğinin sektörün bugününe ve geleceğine değerli katkılar sağlayacağı bilinci ile hareket eden Akademimiz, çalışmalarını bu yönde yürütmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, 28 Eylül 2017 tarihinde İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mehmet BULUT’u ziyaret etti. Bu ziyarete Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK ve Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Mustafa DEMİRAK katıldı.

Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojimize yönelik birçok konuda bilgilendirilen İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda, Akademi’mizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Akademi’mizin üniversitelerle işbirliği kapsamında yürüttüğü yüksek lisans programlarını karşılıklı görüşmelerle İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ile de başlatılabileceği konuşuldu. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet BULUT, üniversitelerinin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarının başarılarından söz etti.

İlgili görüşme, Havacılık Akademisi Başkanımız Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK’e İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet BULUT tarafından Mehmet Akif ERSOY’un “Çanakkale Şehitleri” adlı eserinin takdim edilmesi ile sona erdi.