Haber

YOUR LEARNING HUB

TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET 6 Kasım 2017 PazartesiKuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliğinin sektörün bugününe ve geleceğine değerli katkılar sağlayacağı bilinci ile hareket eden Ortaklığımız, çalışmalarını bu yönde yürütmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Abdulkerim ÇAY ve Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, 24 Ekim 2017 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’ni ziyaret etti. Bu ziyarete, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Sn. Elvan ZİHNİOĞU, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Ayşe Gül TOKER ve Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) Müdürü Sn. Tamer ATABARUT katıldı.

İlgili görüşmede, Türk Hava Yolları ve iştirakleri için Boğaziçi Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ile ortak projeler ve eğitim çalışmalarının yapılması hususu dile getirildi. Ortaklığımızla işbirliği çalışmaları başlatmak üzere yapılan ziyarette; BÜYEM ile ortaklaşa yapılabilecek orta kademe ve üst düzey yönetici eğitimleri projeleri ve Executive MBA konuları görüşülmüştür.