Haber

YOUR LEARNING HUB

SN. PROF. DR. KEREM ALKİN’DEN HAVACILIK AKADEMİSİNE ZİYARET15 Aralık 2017 Cuma11 Aralık 2017 tarihinde Sn. Prof. Dr. Kerem ALKİN, “Bilgiye Doğru/TAALKS - Turkish Aviation Academy Leading Knowledge Series” Programı öncesi Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK, Sn. ALKİN’i makamında ağırladı. Akademisyen kimliği de olan Sn. ALKİN’le Akademimizin yeni eğitim metodolojilerinin paylaşıldığı bu ziyaretten sonra Başkanlık makamında fotoğraf çekimi yapıldı. Ardından TAALKS Programı için Türk Hava Yolları Genel Müdürlük VIP salonuna geçtiler.

İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi'nde öğretim üyeliği, Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölüm Başkanlığı ile Mobilsiad Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten ve Harp Akademileri Komutanlığı bünyesinde dersler vermekte olan Sayın Alkin, bunların yanı sıra gazetelerde köşe yazarlığı yapmakta ve televizyon kanallarında ekonomi programlarında da yer almaktadır. Prof. Dr. Kerem Alkin, Şubat 2017’den bu yana Türkiye Varlık Fonu Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevine devam etmektedir.