Haber

YOUR LEARNING HUB

PAKISTAN UNIVERSITY OF MANAGEMENT AND TECHNOLOGY’DEN AKADEMİMİZE ZİYARET10 Mayıs 2018 PerşembePakistan University of Management and Technology’den Pakistan-Türkiye Çalışmaları Merkezi Müdürü Sn. Javed HASSAN Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti. Yapılan ziyarette Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK, Sn. HASSAN’ı makamında ağırladı. Bu ziyarette, Pakistan-Türkiye dostluğu çerçevesinde Havacılık Akademisi eğitimleri ile University of Management and Technology arasında işbirliği kapsamında konuşmalar gerçekleşti.

İlgili görüşmede Pakistan-Türkiye Çalışmaları Merkezi Müdürü Sn. Javed HASSAN, Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojimize yönelik birçok konuda bilgilendirildi. University of Management and Technology yetkilileri, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Ziyaret, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK’in Sn. HASSAN’a hediye takdimi ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversitelerle işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.