Haber

YOUR LEARNING HUB

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ’NDEN HAVACILIK AKADEMİSİ’NE ZİYARET28 Haziran 2018 PerşembeÖzyeğin Üniversitesi, 27 Haziran 2018 tarihinde Havacılık Akademisi’ni eğitim alanında işbirliği yapmak ve Akademimiz’in güncel eğitim anlayışı hakkında bilgi edinmek üzere Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Yrd. Doç. Dr. Hatice KÜÇÜKÖNAL ve ekibi Havacılık Akademisi Başkanı Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı. Havacılık Akademisi’nin eğitmen yetkilendirme programı ile oldukça yakından ilgilenen Özyeğin Üniversitesi yetkilileri güncel eğitim kaynakları ve bu kaynakların etkin kullanımı, yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve modern eğitim metodolojisi hakkında da bilgilendirildi. Ayrıca ilgili görüşmede, Özyeğin Üniversitesi ve Akademimiz arasında yakın zamanda işbirliği protokolü imzalanabileceği üzerine konuşuldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversiteler ve kuruluşlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.