Haber

YOUR LEARNING HUB

METRO İSTANBUL ÇALIŞANLARI, HAVACILIK AKADEMİSİ VE UGETAM İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN SERTİFİKA PROGRAMINI TAMAMLADI…31 Temmuz 2018 SalıTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi tarafından verilen “Protokol, Görgü Kuralları ve İmaj” sertifika programını başarı ile tamamlayan Metro İstanbul çalışan ve yöneticileri sertifikalarını, 24 Temmuz 2018 Salı günü Havacılık Akademisi 15 Temmuz Amfisinde düzenlenen tören ile aldılar.

Havacılık Akademisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Şirketi UGETAM işbirliği ile gerçekleştirilen eğitim projesi; 25 Temmuz 2017 tarihinde Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Abdülkerim ÇAY’ın katılımı ile imzalanan protokol imza töreni ile hayata geçmişti.

Gerçekleştirilen sertifika törenine, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK, UGETAM A.Ş. Genel Müdürü Sn. Dr. Şenol YILDIZ, Metro Istanbul İnsan Kaynakları Müdürü Sn. Ali KAYA’nın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Havacılık Akademisi çalışanları katılım sağladı.

Katılımcılar bu eğitimle görgü, nezaket kuralları ve imaj oluşturma hakkında bilgi ve beceri sahibi oldular. Protokol ve görgü kuralları nerelerde ve nasıl uygulanır sorularının cevabının bulunduğu bu eğitimde ayrıca beden dili, makamda davranış esasları, kılık kıyafet ve iş yemeğinde nasıl davranılması gerektiği işlendi. 

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve uluslararası pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, imzalanan protokol çerçevesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerine ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam edecek.