Haber

YOUR LEARNING HUB

MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA “KABİNDE UZMANLAŞMA EĞİTİM PROGRAMI” DEVAM EDİYOR18 Aralık 2017 PazartesiTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi ve Uçuş Eğitim Akademisi işbirliğinde, Türk Hava Yolları’nın alanında uzman kabin ekiplerinin kişisel ve mesleki yetkinliklerinin güçlendirilerek hizmet mükemmelliğinin arttırılması hedefi doğrultusunda tasarlanan “Kabinde Uzmanlaşma Eğitim Programı” aralık ayında yeniden başladı. İlgili eğitim programının açılışı Havacılık Akademisi 15 Temmuz Amfisi’nde gerçekleşti. Bu program 1-29 Aralık tarihlerinde Havacılık Akademisi sınıflarında gerçekleşecek.

Bu programın amacı yolcuya yönelik hizmet kalitesini maksimum düzeye taşıyacak olan davranış modellerini ölçümleyerek verilecek güncel bilgilerle kabin personelini her alanda donanımlı hale getirmektir. Müşteri memnuniyet anketlerinden gelen olumlu sonuçlara göre, ilgili eğitim amacına ulaşmaktadır.

“Kabinde Uzmanlaşma Eğitim Programı” sınıf eğitimi, uzaktan eğitim, seminer, ürün ve hizmet sunumu üzerine uygulamalı eğitimlerden oluşmaktadır. Havacılık Akademisi tarafından Duygusal Zeka, Etkili İletişim, Protokol ve İmaj eğitimleri yanında Kabin İngilizcesi dersleri blended olarak verilmekte olup; Müşteri Deneyimi ve Hospitality seminerleri ile desteklenmektedir. Bunun yanı sıra, Lynda.com’un geniş içeriğinden oluşan eğitim paketi de katılımcılara sağlanmaktadır. Uçuş Eğitim Başkanlığı tarafından ise Emniyet Farkındalığı, Hat Servis, Tip Eğitimleri ve diğer mesleki eğitimler de katılımcıların istifadesine sunulmaktadır.

İlgili eğitim 2018 döneminde de hız kesmeden devam edecektir.