Haber

YOUR LEARNING HUB

KONGO SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN AKADEMİMİZE ZİYARET22 Şubat 2018 PerşembeKongo Sivil Havacılık Genel Müdürü KAYEMBE KATUBALONDJI ve Ulaştırma Bakanlığının Ulaştırmadan sorumlu Genel Müdürü TSIUMBA/MPUNGAJEAN 16 Şubat Cuma günü Havacılık Akademisini ziyaret etti.

Gerçekleşen bu ziyarette; Havacılık Akademisi Havacılık Akademisi Başkanı Prof.Dr Kemal YÜKSEK, eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda ziyaretçileri bilgilendirdi. Kongo Sivil Havacılık Genel Müdürü KAYEMBE KATUBALONDJI ve Ulaştırmadan sorumlu Genel Müdür TSIUMBA/MPUNGAJEAN, Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Havacılık Akademisiyle fikir alışverişinde bulunan yetkililer Akademi sınıflarını gezip digital eğitimlerle ilgili bilgi aldılar. ile ilgili bilgi verdi şeklinde. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

En yeni eğitim teknolojilerini yakından takip eden Akademimiz hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.