KARİYER GELİŞTİRME PROGRAMI FİKİR BANKASI PROJESİ İLK ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ4 Aralık 2014 Perşembe
Kariyer Geliştirme Programı, değişen ve hızla büyümeye devam eden Ortaklığımızın ihtiyaç duyacağı insan kaynağını yetiştirmek ve geliştirmek hedefiyle yola çıkmıştır. Tüm katılımcılarımız ile Ortaklığımızı geleceğe hazırlamak için çıktığımız bu yolda, en verimli adımlardan biri olacağına inandığımız hizmetlerimizden biri de Kariyer Geliştirme Programı Fikir Bankası Projesi’ dir.

Kariyer Geliştirme Programı Fikir Bankası Projesi’ nin amacı, katılımcıların Ortaklığımız ile ilgili iyileştirme ve geliştirme fikirlerini proje haline getirmelerini sağlamaktır. Böylelikle, Kariyer Geliştirme Programı süresince aldıkları eğitimleri, iş sahasında uygulamaya dönüştürme deneyimi elde edecek ve Ortaklığımızın gelişimine doğrudan katkıda bulunma fırsatını yakalayabileceklerdir.

Fikir Bankası Projesinin ilk çalıştayı, 04 Aralık 2014 tarihinde, Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi’nden Levent YARAR ve Pınar DİNÇER’ in koçluğunda gerçekleştirildi. Katılımcılarımıza öncelikle hazırlayacakları projeler için takip edecekleri yöntem ve stratejiler anlatıldı. Ardından kendi aralarında oluşturdukları gruplar ile eğitmenler gözetiminde gün boyu örnek bir proje hazırlama sürecini uygulamalı olarak deneyimlediler. Tüm katılımcılar proje süresince Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi'nden destek alarak fikirlerini projeye dönüştürme şansını yakalayacaklar.