Haber

YOUR LEARNING HUB

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ’NDEN HAVACILIK AKADEMİSİ’NE ZİYARET21 Mart 2018 Çarşambaİstanbul Ticaret Üniversitesi, Havacılık Akademisi’ni eğitim alanında işbirliği yapmak ve Akademimiz’in güncel eğitim anlayışı hakkında bilgi edinmek üzere Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

14 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen görüşmede, İstanbul Ticaret Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Sn Uğur KAYA, Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Selma DEMİRDAĞ, Kariyer Merkezi İş Dünyası İlişkileri Sorumlusu Sn. Koray USLU, Havacılık Akademisi Başkanı Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı.

Ziyaret kapsamında İstanbul Ticaret Üniversitesi yetkilileri, Havacılık Akademisi’nin güncel eğitim kaynakları ve bu kaynakların etkin kullanımı hakkında bilgilendirildi. Global CCU tarafından “İlk Kurumsal Üniversite” akreditasyonuna sahip Havacılık Akademisi, üniversitelerle yapılan çalışmaların yanında, eğitim süreçlerini ve güncel eğitim metodolojisini ziyaretçilerine aktarma fırsatı buldu. Bunun yanı sıra İstanbul Ticaret Üniversitesi yetkilileri, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversitelerle işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.