Haber

YOUR LEARNING HUB

İBN HALDUN ÜNİVERSİTESİ’NDEN HAVACILIK AKADEMİSİ’NE ZİYARET 12 Nisan 2018 PerşembeSn. Prof. Dr. Recep ŞENTÜRK, “Bilgiye Doğru/TAALKS - Turkish Aviation Academy Leading Knowledge Series” Programı öncesi Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK, Sn. ŞENTÜRK’ü makamında ağırladı. Bu ziyarette, İbn Haldun Üniversitesi rektörlüğü yapan Sn. Recep ŞENTÜRK’le Akademimizin yeni eğitim metodolojileri paylaşıldı. İbn Haldun Üniversitesi ve Havacılık Akademisi birbirlerine karşılıklı hediye takdimi gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası Başkanlık makamında fotoğraf çekimi yapıldı. Ardından TAALKS Programı için Türk Hava Yolları Genel Müdürlük VIP salonuna geçildi.

1998 yılında Amerika’da Columbia Üniversitesi Sosyoloji bölümünde doktorasını tamamladıktan sonra 2007 yılına kadar İslam Araştırmaları Merkezi (İSAM)’da araştırmacılık yapan Sn. ŞENTÜRK, İstanbul Araştırma ve Eğitim Vakfı’nın çalışmalarına kuruluşundan bu yana destek olmaktadır. Halen İbn Haldun Üniversitesi Rektörü olarak görevini sürdürmektedir.