Haber

YOUR LEARNING HUB

İBB TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN HAVACILIK AKADEMİSİ’NE ZİYARET30 Temmuz 2018 Pazartesiİstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürlüğü, 25 Temmuz 2018 tarihinde Havacılık Akademisi’ni eğitim alanında işbirliği yapmak ve güncel eğitim anlayışı hakkında bilgi edinmek üzere Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Gerçekleşen görüşmede, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürü Sn. Halil İbrahim ŞAN, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı.

Gerçekleşen ziyarette Akademi’mizin güncel eğitim anlayışları, eğitim kaynaklarının etkin kullanımı, yeni projeleri ve uyguladığı eğitim metodolojileri hakkında bilgi alan Sn.Halil İbrahim ŞAN, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademi’mizin bünyesinde yer alan “Organizasyonel Gelişim Eğitimleri” ile de yakından ilgilendi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

En güncel eğitim teknolojilerini yakından takip eden Havacılık Akademisi, bu ziyaretlerle hem global hem de yerel pazarda tanınırlılığını artırmaya devam ediyor.