Haber

YOUR LEARNING HUB

IATA TRAINING NEEDS ASSESSMENT EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA TAMAMLANDI30 Ekim 2017 Pazartesi



Sivil Havacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak hedefi doğrultusunda, sektörün yapı taşı olan havacılık eğitimlerine sağladığı yatırımı IATA Eğitimleri ile destekleyen Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi bir IATA eğitimini daha başarıyla gerçekleştirdi.

“IATA Training Needs Assessment” Eğitimi 25-27 Ekim 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen David BROOKS tarafından verildi.

İlgili eğitim, Saudi Airlines, Middle East Airlines Ground Handling, Middle East Airline Airliban ve Bahrain Airport Company gibi uluslararası firmaların çalışanlarının yanısıra Türk Hava Yolları A.O. çalışanlarının katılımıyla başarıyla tamamlandı.

Bu eğitimle birlikte katılımcılar profesyonel hayatlarında doğru soruları sormayı, performans problemlerine çözümler bulmayı öğrenip; çalışma hayatında gelen isteklere etkili bir şekilde yanıt vermek noktasında uzmanlaşma sağladılar. Ayrıca katılımcılara bu eğitimle birlikte kazandıkları yetkinliklerle bireysel, operasyonel ve organizasyonel düzeyde genel performansı artırma konusunda stratejik bir bakış açısı kazandırılmış oldu.

Havacılık sektöründe profesyonel personel yetiştirilmesinde büyük katkılar sağlayan IATA eğitimleri, Havacılık Akademisi bünyesinde yeni uzmanlar yetiştirmek üzere sizleri bekliyor.