Haber

YOUR LEARNING HUB

IATA ONAYLI “CREW RESOURCE MANAGEMENT FOR INSTRUCTORS (CRMI)” EĞİTİMİ BAŞARI İLE TAMAMLANDI…19 Aralık 2018 ÇarşambaIATA onaylı “Crew Resource Management for Instructors (CRMI)” Eğitimi, 17-19 Aralık 2018 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen Pauls Juris Calitis tarafından başarıyla gerçekleştirildi.

İlgili eğitime, Türk Hava Yolları çalışanlarının yanı sıra Türk Hava Kurumu Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Pegasus, Pakistan International Airlines, Enka Air, Ojets Pte Ltd, DHMI, Asky Airlines, Japat AG, Jin Air, Pt Airfast Indonesia gibi ulusal ve uluslararası birçok havayolu ve şirket çalışanları katılım gösterdi.

CRM uzmanları, pilotlar ve kabin ekibi, uçuş eğitmenleri ve emniyet yöneticileri için tasarlanan bu eğitimde, katılımcılar etkili ve motive sağlayacak öğretim tekniklerini öğrendiler.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.