Haber

YOUR LEARNING HUB

IATA KURSİYERLERİMİZ “TOURISTANBUL” FIRSATI İLE İSTANBUL’U KEŞFETTİ... 3 Temmuz 2018 Salı25-29 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen IATA onaylı “Airport Terminal Planning and Design” eğitimine yurtdışından katılım gösteren kursiyerlerimiz, Türk Hava Yollları Havacılık Akademisi’nin IATA eğitim paketi kapsamında sağladığı ücretsiz “Tourİstanbul” fırsatı ile İstanbul’u tanıma imkanı buldu.

Almanya başta olmak üzere Kuveyt, Kenya, Litvanya, Belçika, Hindistan, Suudi Arabistan ve Letonya’nın da içinde bulunduğu birçok farklı ülkeden katılım gösteren havayolu şirketi ve otorite çalışanları, tur imkanı ile dünyanın önemli medeniyetlerini bir arada barındıran İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerinin ziyaretçisi oldu. Ayrıca bu gezi ile katılımcılar birbirleriyle birçok konuda paylaşım imkanı da buldular. Gerçekleştirilen gezi toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri ile Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.