Haber

YOUR LEARNING HUB

IATA INTERNATIONAL NEGOTIATION SKILLS” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ…15 Ocak 2018 PazartesiSivil havacılık sektörünün eğitim alanında başarılı bir performans sergileyen Akademimiz, bir IATA eğitimini daha başarıyla gerçekleştirdi.

“IATA International Negotiation Skills” eğitimi 08-12 Ocak tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen Dimitrios PAITSOGLOU tarafından verildi.

Ortaklığımız çalışanlarının yanı sıra Qatar Airways gibi dünyaca ünlü havayolu şirketinden katılımcıların da bulunduğu bu eğitimle birlikte katılımcılar; müzakere evrelerini tanıyıp, pazarlık aşaması için gerekli olan planın nasıl yapılacağını öğrendiler. Ayrıca katılımcılar, müzakere sürecinde kazan-kazan modelini uygulayabilir hale geldiler. Bu sayede uluslararası müzakerelerde hem kültürel farklılıklara hem de çatışma yaratabilecek durumlara hazırlıklı olup, onları yönetebilir birer uzmanlık alanı kazanmış oldular.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.