IATA “CREW RESOURCE MANAGEMENT FOR INSTRUCTORS (CRMI)” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA TAMAMLANDI…20 Aralık 2017 ÇarşambaUzun yılların getirdiği birikim ve tecrübeyle yerli ve yabancı kursiyerlerine geniş bir hizmet yelpazesi sunan Havacılık Akademisi, IATA eğitimleri ile yarınların hava taşımacılığı sektörüne alanında uzman insan kaynağı yetiştirmeye devam ediyor.

“Crew Resource Management for Instructors (CRMI)” Eğitimi 11-13 Aralık 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman eğitmen SHAHİR SAİD SALEH AL KİNDY tarafından verildi.

İlgili eğitim, global havacılık ve eğitim sektöründen Iran Airtour Airline, Pegasus Airlines, Act Havayolları, Borajet, FSM Vakıf Üniversitesi, Kapadokya Meslek Yüksek Okulu, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ve diğer firmalardan kursiyerlerin katılımıylarıyla başarıyla tamamlandı.

CRM uzmanları, pilotlar ve kabin ekibi, uçuş eğitmenleri ve emniyet yöneticileri için tasarlanan bu eğitimde, katılımcılar etkili ve motive sağlayacak öğretim tekniklerini öğrendiler.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.