Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ'NDEN İGA HAVALİMANI İŞLETMESİ'NE ZİYARET21 Eylül 2017 PerşembeTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Mustafa DEMİRAK eğitim alanında işbirliği çalışmaları başlatmak üzere 19 Eylül 2017 tarihinde İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’yi ziyaret etti. İlgili görüşmeye İGA İnsan Kaynakları Direktörü Demet GÜRSOY, İGA İnsan Kaynakları Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Cem YAKAL, İGA Saha Tasarım Müdürü Sn. Onur YAMUK ve İGA Saha Tasarım Müdürü Sn. Yann Lepage katıldı.

İlgili ziyarette, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Ayrıca, Akademi bünyesinde gerçekleşen eğitimler ve uluslararası geçerliliği olan IATA eğitimleri hakkında bilgiler de paylaşıldı. İGA yetkilileri işbirliği kapamıda Ekim ayında akademimizi ziyaret edecekerini ilettiler.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve uluslararası pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, diğer kurumlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.