Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ VE FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE LİDERLİK GELİŞİM PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR…1 Aralık 2015 SalıTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi ile eğitim alanında sürdürdüğü işbirliği kapsamında, ortaklaşa çalışmalarla oluşturulan eğitimler gerçekleştirilmeye devam ediyor. Müdürlerimiz için tasarlanan eğitim programlarının üçüncüsü olan 3 gün süreli Liderlik Gelişim Programı, Türk Hava Yolları müdürlerinden oluşan bir gruba 28-30 Kasım 2015 tarihlerinde sağlandı. Eğitim, birinci gün Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi’nin Topkapı Merkez Efendi Kampüsü’nde verilirken, eğitimin devamı Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin Gisad’daki Liderlik Okulu sınıfında gerçekleşti.  

Yönetim ve organizasyon alanında doktoralı olan ve 10 yılı aşkın süredir mesleki ve pratik tecrübeye sahip nitelikli eğitmenler tarafından verilen dersler,  yöneticilerin temel, yönetsel ve fonksiyonel yetkinliklerini kullanıp inisiyatif alma, iş yönetimi ve karar verme konusunda yetkinliklerini arttırmak amacıyla tasarlandı.

Eğitim sonrasında katılımcılara sertifikaları, yapılan bir tören ile Havacılık Akademisi Başkanı Doç. Dr. Kemal Yüksek tarafından takdim edildi. Kuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliğinin sektörün bugününe ve geleceğine değerli katkılar sağlayacağı bilinci ile hareket eden Akademi, çalışmalarını bu yönde yürütüyor. Bu itibarla, ilgili programın devamı benzer liderlik gelişim programlarıyla sürdürülecek.