Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ, SAĞLADIĞI EĞİTİMLER VE GLOBAL İŞBİRLİKLERİ İLE HER TÜRLÜ EĞİTİME ERİŞİM İMKANI SUNMAYA DEVAM EDİYOR !19 Temmuz 2018 PerşembeTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi, Ortaklık personelinin mesleki ve kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Akademi, Ortaklık personeli tarafından yoğun ilgi gören Lynda.com ve ScienceDirect platformları ile olan üyelik anlaşmalarını yeniledi. Bu sayede yöneticiler, personeline eksik gördükleri alanlarda her türlü eğitimi uygulayabilme şansına kavuşmuş olmanın yanı sıra, kendi alanlarında araştırmacıların öngördüğü yeni metot ve yaklaşımlara da ulaşma imkânına sahip olmaya, personel ise yalnızca iş yaşamı değil, her türlü eğitime sınıf, bilgisayar ve akıllı cihazlar üzerinden erişim sağlayamaya devam edebilecek.

Lynda.com, potansiyelinize ulaşabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri kazandırma misyonu ile yola çıkmış online bir eğitim platformu. Havacılık Akademisi, küresel liderler tarafından takip edilen Lynda.com’daki 10.000’den fazla yüksek nitelikli eğitimi, Ortaklığımız yönetici ve personeline online ve offline ortamda sınırsız olarak sunuyor.

ScienceDirect ise, kitap, makale, bilimsel yayın ve dergi gibi 250.000’in üzerinde farklı türdeki dijital yayınlara tam erişim ve bunları indirme hakkı sağlayan akademik içerikli dijital bir kütüphane. Akademi bu veri tabanı ile kısa sürede kaliteli ve güncel bilgiye ulaşımı olanaklı hale getirdi.

Havacılık Akademisi’nin sunduğu bu imkânlar ile Türk Hava Yolları kurumsallaşma, iş kalitesi ve verimlilik  yolunda önemli mesafeler katederek, çalışan memnuniyetini de en üst noktada tutmaya devam edecek.