Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ UGETAM A.Ş İLE EĞİTİM İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR!6 Mart 2018 SalıOrganizasyonel gelişim eğitimleriyle sadece havacılık firmalarıyla değil başka sektörden bir çok kuruluş ile çalışmalarını sürdüren Havacılık Akademisi, UGETAM ile işbirliği kapsamında gerçekleştirilen “Protokol, Görgü Kuralları ve İmaj” dersi eğitimini bu kez İBB iştiraklerinden Kültür A.Ş. yetkilileriyle gerçekleştirdi.

23 Şubat 2018 tarihinde Havacılık Akademisi’nin alanında uzman eğitmenleri Serap BAYRAK ve Yeşim AYDEMİR MURSAL tarafından verilen bu derse Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sn. Kemal KAPTANER’in yanı sıra ona bağlı yetkilileri katılım gösterdi.

İlginin oldukça yoğun olduğu bu eğitimle birlikte katılımcılar görgü, nezaket kuralları ve imaj oluşturma hakkında bilgi ve beceri sahibi oldular. Protokol ve görgü kuralları nerelerde ve nasıl uygulanır sorularının cevabının bulunduğu bu eğitimde ayrıca beden dili, makamda davranış esasları, kılık kıyafet ve iş yemeğinde nasıl davranılması gerektiği işlendi.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve uluslararası pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, Kültür A.Ş. gibi kuruluşlara ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam edecek.