Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ İLE UGETAM HİZMET PROTOKOLÜ ANLAŞMASI İMZALADI...26 Temmuz 2017 ÇarşambaTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Şirketi UGETAM ile hizmet protokolü anlaşması imzaladı.

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yerel Yönetimler Akademisi ve Eğitim İşlerinden Sorumlu Şirketi UGETAM‘ın birbirlerine eğitim desteği ve eğitmen temininin yanı sıra bina, sınıf, laboratuvar, donanım ve malzemelerini de tahsis edebilmelerine imkan tanıyan protokol; Türk Hava Yolları’nı temsilen İnsan Kaynakları Genel Müdür  Yardımcısı Abdulkerim ÇAY,  UGETAM A.Ş. adına Genel Müdür  Dr. Şenol YILDIZ’ın imzalarıyla hayata geçti.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve uluslararası pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, imzalanan anlaşma ile birklikte UGETAM’a ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmeti verecek.

İmza töreninde Türk Hava Yolları adına söz alan Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdür  Yardımcısı Abdulkerim ÇAY, “UGETAM ile Havacılık Akademimiz arasında tesis edilen güç birliğinin eğitim alanında ortaklaşa  yürütülecek projelere olumlu katkılarını en kısa sürede göreceğimize inanıyorum“ dedi.

UGETAM A.Ş. Genel Müdürü Dr. Şenol YILDIZ ise ‘’Ülkemizin ulusal gururu Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, geleceğin profesyonelleri ve yöneticilerinin  yetiştirilmesinde çok büyük katkı oluşturduğu kanaatindeyim.’’ dedi.