Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ’NE KATILIYOR11 Mart 2015 Çarşamba

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi 14 Mart 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesine ulaşım sponsoru olarak katılıyor.


Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliğinde bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Zirve, medya, iş dünyası ve eğitim sektöründen önemli firma ve isimleri ağırlayacak. Son dönemde eğitim alanında önemli teknolojik atılımlar yapan Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin Başkanı Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, yapacak olduğu konuşmasında, modern eğitim yaklaşımlarına ve Akademi tarafından geliştirilen sistematik uygulamalara ilişkin bilgileri aktaracak. Akademi bünyesinde yer alan hizmetler konusunda ziyaretçilere bilgi sağlamak üzere ayrıca Akademinin pazarlama ekibi de etkinlikte bulunacak.


Teknoloji alanındaki en güncel global gelişmelere yönelik bilgiler aktararak sektörün gelişimine katkı sağlamak misyonu ile yürütülmekte olan Zirve’ye, IT çalışanları, akademisyenler,  İK uzmanları, tasarımcılar, mimarlar, yöneticiler, girişimciler, üniversiteler, gazeteciler, sosyal medya uzmanları gibi çeşitli meslek dallarından olmak üzere 1000’in üzerinde ziyaretçinin katılımı bekleniyor. Eğitim teknolojileri alanında ulusal ve global düzeyde birbirinden önemli konuşmacıların yer alacağı etkinlikte eğitimde kullanılan ve ilham veren teknolojiler, sanal gerçeklik, E-öğrenme, geleceğin sınıf tasarımları, mesleki gelişim, eğitimde inovasyon, geleceğin teknolojilerine bakış gibi birbirinden ilgi çekici konular ele alınacak.


İlgili Zirve'ye ilişkin detaylı bilgi için: http://www.egitimteknolojilerizirvesi.com/