Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNİ ZİYARET ETTİ7 Mart 2018 ÇarşambaKuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliğinin sektörün bugününe ve geleceğine değerli katkılar sağlayacağı bilinci ile hareket eden Havacılık Akademisi bu konudaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Havacılık Akademisi, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesini ziyaret etti. Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Günay ANLAŞ, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK’i makamında ağırladı.

Gerçekleşen bu ziyarette; Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda bilgilendirilen Sn. ANLAŞ, eğitimlerimizle yakından ilgilendi. Ayrıca Sn. ANLAŞ, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesinin son teknoloji eğitimlerini Akademimize anlattı. İlgili görüşmede, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi ve Akademimiz arasında işbirliği üzerine konuşuldu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversiteler ve kuruluşlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.