Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ, BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ GÜNLERİ’NDE10 Mayıs 2018 PerşembeGebze Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Topluluğu öncülüğünde düzenlenen, dijital sektörde gençleri yönlendirmek ve bilgilendirmek amaçlı gerçekleştirilen Bilişim Ve Teknoloji Günleri, 2-3 Mayıs tarihlerinde misafirlerini ağırladı. Bu fuarda Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi açtığı stantla yerini aldı. Gebze Bilişim Vadisi’nde düzenlenen bu etkinliğe Türk Telekom, Kuveyt Türk gibi bilişimde öncü firmalar katılım gösterdi.

Havacılık Akademisi, çağımızın modern teknolojik yeniliklerine uygun olarak hazırlanan ve stratejik öneme sahip olan dijital eğitimlerini, Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programını ve Uçuş Korkusunu Yenme Programı gibi özel programlarını, eğitim katalogları ve broşürleriyle birlikte katılımcılara tanıtma imkanı buldu. İki gün boyunca bir çok öğrenciye ulaşan Akademimiz, bilişimin yakından takipçisi olduğunu ziyaretçilere göstermiş oldu. Havacılık Akademisi tarafından hayata geçirilen Hazerfan simülasyon oyunu katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Havacılık Akademisi, bu gibi büyük organizasyonlarda geniş kitlelere ulaşarak, eğitim sistemleri alanında kendini tanıtmaya devam edecek.