Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ BİLİŞİM FUARINDA…30 Kasım 2017 PerşembeKocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen dijital sektörde fuar ve festival anlayışını bir araya getiren Kocaeli Bilişim Fuarı, 23-26 Kasım tarihlerinde misafirlerini ağırladı. Bu fuarda Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi açtığı stantla yerini aldı. Başbakan Yardımcısı Sn. Fikri IŞIK, Kocaeli Valisi Sn. Hüseyin AKSOY ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim KARAOSMANOĞLU’nun da katıldığı bu etkinlikte Türk Hava Yolları Genel Müdürü Sn. Bilal EKŞİ’yi temsilen Havacılık Akademisi Başkanımız Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK ve Eğitim Hizmetleri Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Mustafa DEMİRAK katıldı.

Birincisi düzenlenen bu fuarda Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi yanı sıra  Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Doğa Koleji, Teknoloji ve İnsan Koleji gibi eğitim kurumları da fuarda yer aldılar. Fuarda 89 firmanın katılımı ile çeşitli alanlardan oluşan 117 farklı stant açıldı. Havacılık Akademisi, çağımızın modern teknolojik yeniliklerine uygun olarak hazırlanan ve stratejik öneme sahip olan dijital eğitimlerini, Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programını ve Uçuş Korkusunu Yenme Programı gibi özel programlarını, eğitim katalogları ve broşürleriyle birlikte katılımcılara tanıtma imkanı buldu. Dört gün boyunca yüzlerce katılımcıya ulaşan Akademimiz, bilişimin yakından takipçisi olduğunu ziyaretçilere göstermiş oldu. 

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Havacılık Akademisi, bu gibi büyük organizasyonlarda geniş kitlelere ulaşarak, eğitim sistemleri alanında kendini tanıtmaya devam edecek.