Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ AVIATION FESTIVAL ASIA İÇİN SİNGAPUR’DA!5 Mart 2018 PazartesiÇağımızın getirdiği son model teknoloji ile hareket eden ve havacılığa büyük katkılar sağlayan Akademimiz Aviation Festival Asia kapsamındaki Aviation Human Capital etkinliği için Singapur’da!

Asya’nın en geniş kapsamlı havacılık festivaline Türk Hava Yolları’nın yanı sıra aralarında Emirates, British Airways, Qatar Airways, Singapore Airlines ve Lufthansa’nın da bulunduğu 1000’den fazla havacılık firması da katılım gösterdi. Yapılan bu festival, havacılık endüstrisinde iş modelleri, teknoloji ve inovasyon konularını içermektedir. Havacılık Akademisi, bu festival kapsamında düzenlenen, insan faktörünün tüm açılardan ele alındığı ve Bloomberg, IATA ve Travel Daily’nin sponsor olduğu Aviation Human Capital etkinliğine katıldı.

Aviation Human Capital etkinliğine 27 Şubat 2018 tarihinde stant ile katılan Havacılık Akademisi, güncel derslerini ve özel programlarını katılımcılara tanıtma imkanı buldu. Etkinlikte, Havacılık Akademisi standına ilgi oldukça yoğundu. Türk Hava Yolları hakkında bilgi sahibi olan dünyanın dört bir yanından gelen Türkiye Mezunları, Akademimiz hakkında merak ettiklerini öğrenme imkanı buldular. Katılımcılara dijital ve blended eğitimlerimizin kataloglarla tanıtımı yapıldı.

Güncel eğitim içerikleri ile sınıf ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle günden güne gelişme gösteren Havacılık Akademisi, bu gibi büyük organizasyonlarda geniş kitlelere ulaşarak, eğitim sistemleri alanında kendini tanıtmaya devam edecek.