Haber

YOUR LEARNING HUB

HAVACILIK AKADEMİSİ’NDEN AIR NAMIBIA’YA EĞİTİM DESTEĞİ 8 Aralık 2015 SalıKalite, Güvenlik ve Eğitim konuları ile ilgili oryantasyon kapsamında Ortaklığımızda ağırlanan Air Namibia Yetkilisi Capt. John NGHIWETE, 7 Aralık 2015 tarihinde Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’ni ziyaret etti.

Gerçekleştirilen toplantıya, Akademi’den Eğitim Hizmetleri Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan ERDUN, Dil Eğitim ve Hizmetleri Müdürü Muzaffer ÖZÇELİK ile Eğitim Teknolojileri ve Koordinasyon Müdürü Tahsin UĞURLU iştirak etti.   

Görüşmede, Akademi tarafından, eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine yönelik birçok konuda bilgi paylaşımı sağlandı. Akademinin ve hizmetlerinin tanıtımına ilişkin videoların gösterildiği toplantı, Akademi bünyesinde üretilen ve uzun süredir kullanılmakta olan FAAL sisteminin tanıtımı ile devam etti. Sistemin işleyişi, faydaları ve eğitim süreçlerine yönelik katkılarına ilişkin bilgiler sağlanarak, merak edilen konular aydınlatıldı. Aynı zamanda Akademi’nin en önemli hizmetlerinden olan IATA Eğitimleri, Boeing ve İTÜ ile yürütülen ve alanında dünyaca tanınmış eğitmenler tarafından gerçekleştirilen Hava Taşımacılığı Yönetimi Master Programı, ICAO Eğitimleri ve Uçuş Korkusunu Yenme Programı gibi özel eğitim programlarına ilişkin bilgiler de aktarıldı.

Akademinin çalışmalarının kendisinde büyük hayranlık uyandırdığını belirten ve özellikle havacılık yönetimi eğitimleri ile ilgilenen Capt. John NGHIWETE; “Havacılık Akademisi tarafından geliştirilen sistemlerle üretilen eğitimlerin kendisini heyecanlandırdığını ve şirket olarak bu alanda destek görmekten mutluluk duyacaklarını” söyledi. Toplantı hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.