Haber

YOUR LEARNING HUB

FREELAND SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ, HAVACILIK AKADEMİSİNİ ZİYARET ETTİ11 Mayıs 2018 CumaHayvan kaçakçılığının ve insan köleciliğinin önüne geçmek amacıyla kurulan ve uluslararası bir örgüt olan Freeland, Havacılık Akademisi’ni Yeşilköydeki yerleşkesinde ziyaret etti.

Organize suç ve yolsuzluğun üstesinden gelmek için toplumu güçlendiren programları ve araçları, güvenli, esnek toplulukları ve ekosistemleri yeniden tesis etmek için yenileme, geliştirme ve sürekli iyileştirme misyonuyla hareket eden Freeland, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal Yüksek tarafından makamında ağırlandı. Freeland yetkililerinden Sn. Onkuri MAJUMDAR, Akademimizin eğitim sistemleri hakkında bilgilendirildi. Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilenen Freeland yetkilileri kendi stratejilerini ve hedeflerini Havacılık Akademisiyle paylaştı.

Türk Hava Yolları ve Freeland arasında imzalanan anlaşmaya göre Akademimiz’de yeni başlayacak “hayvan kaçakçılığının önlenmesi” konulu dersle ilgili görüşmelerin yapıldığı bu ziyaret, karşılıklı hediye takdimi ve fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel ve yeni içeriklerle Havacılık Akademisi eğitim alanında ağını genişletmeye devam edecek.