Haber

YOUR LEARNING HUB

EĞİTİM KOORDİNATÖRLERİMİZLE BULUŞTUK!8 Şubat 2019 CumaTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi olarak, Ortaklığımızın “Birlikte daha güçlüyüz” mottosuyla hareket ederken, daimi olarak çalışanlarımızı geliştiriyor, onları eğitimlerle destekliyoruz. Bugünümüze verdiğimiz değeri geleceğimize de veriyor, hem ülkemizde hem de dünyada havacılık sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Eğitimsiz büyümenin ve başarmanın mümkün olmadığının bilincindeyiz bu sebeple eğitim politikamız hakkında bilgilendirme yapmak, eğitim süreçlerimizin son durumunu paylaşmak, gelişen ve dönüşen tanımlar ile FAAL sistemindeki yenilikler hakkında eğitim koordinatörlerimizi bilgilendirmek ve iletişim bağını kuvvetlendirmek amacıyla Ortaklığımız Eğitim Koordinatörlerini Eğitim Başkanlığımızda ağırladık.

Buluşmada Akademi Başkanımız Sn. Müjdat ULUDAĞ gelişen eğitim süreçleri hakkında Ortaklığımız eğitim koordinatörlerini aydınlattı ve bundan sonra hizmet kalitemizi arttırabilmek ve operasyonumuzu daha sağlıklı yürütebilmek adına iç iletişimimizin artarak devam etmesi yönünde bu görüşmelerin periyodik olarak devam etmesi gerektiğinin üzerinde durdu. Ayrıca eğitim koordinatörlerimiz için özel olarak hazırlanacak olan Eğitim Koordinatörleri Bülteni’mizin de haberini duyurdu.

Daha sonra Eğitim Teknolojileri ve Koordinasyon Müdürümüz Erdeniz YILDIRIM’ın tanıtıcı kısa konuşmasından sonra eğitim koordinatörlerimizin de birebir çalışmış oldukları Planlama Şefimiz Ömer Faruk KARA ve Koordinasyon Şefimiz Bilal IŞIK’ın güncel eğitim süreçleri ve otomasyon sistemi hakkındaki bilgilendirici bir sunum yaparak koordinatörlerimizin sorularını cevaplamaları ile devam etti. Buluşmamız Pazarlama ve Satış Müdürümüz Sn. Mustafa DEMİRAK IATA eğitimlerimiz hakkındaki bilgilendirici bir sunum yaptı. Sn. Demirak Akademimizin Dünyadaki sayılı Havacılık Akademisinin sahip olduğu IATA Bölgesel Eğitim Ortağı ve Yetkili Eğitim Merkezi olma konumumuzdan ve uluslararası alandaki başarılarından bahsetti. Daha sonra Organizasyonel Gelişim Eğitim Müdürümüz Sn. Doğan CEBECİ Ortaklığımızda sürekli artan iş yükü içerisinde eğitimlerimize ulaşabilmenizi kolaylaştırmak için Akademimizin hayata geçirdiği Sürekli Eğitim Merkezi ile ilgili bilgileri aktarıcı bir sunum gerçekleştirdi.

Eğitim koordinatörlerimizin sorularını cevaplayarak öneri ve taleplerini de dinleyerek sona yaklaşılan buluşmamızda ayrılırken eğitim koordinatörlerimize her zaman bizleri anımsatacak kendileri için özel olarak hazırlanmış olan hediyeleri takdim edilerek fotoğraf çekimi ile tamamlandı.