Haber

YOUR LEARNING HUB

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK AKADEMİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ13 Mart 2018 SalıDoğu Akdeniz Üniversitesi, Havacılık Akademisi’ni eğitim alanında işbirliği yapmak ve Akademimiz’in güncel eğitim anlayışı hakkında bilgi edinmek üzere Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

6 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen görüşmede, Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Necdet OSAM, Rektör Yardımcısı  Sn. Prof. Dr. Cem TANOVA, Turizm Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Hasan KILIÇ ve Tanıtım ve Reklam İşlerinden sorumlu Sn. Murat AKTUĞRALI, Havacılık Akademisi Başkanı Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı.

İlgili görüşmede Doğu Akdeniz Üniversitesi yetkilileri, Havacılık Akademisi’nin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojimize yönelik birçok konuda bilgilendirildi. Bunun yanı sıra kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversitelerle işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.