Haber

YOUR LEARNING HUB

DAİKİN AKADEMİ’DEN HAVACILIK AKADEMİSİ’NE ZİYARET13 Ekim 2017 CumaDaikin Akademi’den Eğitim ve Gelişim Şefi Birsen ATAKAY ve Finans Müdürü Emel YILDIZELİ, Akademimiz hakkında bilgi edinmek, eğitim anlayışımızı ve mevcut eğitimleri öğrenmek üzere Akademimizi Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Yapılan görüşmede, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Pazarlama ve Satış Md. Sn. Mustafa DEMİRAK, Organizasyonel Gelişim Eğitimleri Müdürü Sn. Doğan CEBECİ, ziyaretçilerine Akademi’nin yeni uygulamalarını, eğitim metedolojisi ile değişen eğitim anlayışını ve geliştirilen eğitim sistemleri hakkında bilgiler verdi. Özellikle Organizasyonel Gelişim Eğitimlerimiz konusunda destek almak istediklerini belirten Daikin Akademi yöneticileri, Akademimizin eğitimlerine oldukça ilgi duydular.

Eğitim kuruluşları ve diğer akademilerle yapılacak çalışmaların gerek global gerekse ulusal bazda sektöre kazandıracağı önemli katkıların bilincinde olan Havacılık Akademisi, yürütülecek çalışmalar kapsamında gereksinim duyulacak desteği sağlamaya devam ediyor.