Haber

YOUR LEARNING HUB

BOYNER GRUP FİRMASI’NDAN HAVACILIK AKADEMİSİNE EĞİTİM ALANINDA ZİYARET6 Temmuz 2018 CumaBoyner Grup firması, 27 Haziran 2018 tarihinde Havacılık Akademisi’ni eğitim alanında işbirliği yapmak ve güncel eğitim anlayışı hakkında bilgi edinmek üzere Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Gerçekleşen görüşmede, Boyner Grup İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Sn. Emek YURDANUR ve İnsan Kaynakları Direktörü Sn. Buse ÖZEN, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından makamında ağırlandı.

Ziyaret kapsamında misafirlerimiz, Havacılık Akademisi’nin güncel eğitim kaynakları ve bu kaynakların etkin kullanımı, yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve modern eğitim metodolojisi hakkında bilgilendirildi. Bunun yanı sıra Boyner Grup yetkilileri, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda Akademimizin bünyesinde yer alan “Organizasyonel Gelişim Eğitimleri” ile yakından ilgilendi.

En yeni eğitim teknolojilerini yakından takip eden Akademimiz bu ziyaretler ile hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.