Haber

YOUR LEARNING HUB

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN HAVACILIK AKADEMİSİNE ZİYARET27 Şubat 2018 SalıEğitim alanında havacılık sektörüne büyük katkılarda bulunan Havacılık Akademisi, kuruluşlar ile üniversiteler arasındaki işbirliği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Biruni Üniversitesi’nden Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Sevim SAVAŞER, Biruni üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Sn. Murat KOLBAŞI ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Koordinatörü Sn. Gülsüm Keske VURAL Akademimize ziyarette bulundular.

Ziyaretçiler, Akademimizin eğitim kaynaklarının etkin kullanımından sertifikasyon sistemine kadar eğitim süreçlerine ve eğitim metodolojisine yönelik birçok konuda Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Prof. Dr. Kemal YÜKSEK tarafından bilgilendirildi. Sn. Savaşer, Sn. Kolbaşı ve Sn. Vural, kişisel ve mesleki gelişimlerinin profesyonel düzeye yükseltilmesi hedefi doğrultusunda, Akademimizin yeni projeleri, uygulamaları, geliştirdiği eğitim sistemleri ve güncel eğitim metodolojilerimiz ile yakından ilgilendi. İlgili görüşmede, Türkiye’nin önde gelen üniversiteler arasında yer alan Biruni Üniversitesiyle Akademimiz arasında işbirliği üzerine konuşuldu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, geleceği şekillendirecek üniversiteler ve kuruluşlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.