Haber

YOUR LEARNING HUB

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU’NDAN AKADEMİMİZE ZİYARET3 Ağustos 2017 PerşembeBeykoz Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Sn. Yrd. Doç. Dr. Güray TEZER ve Müdür Yardımcısı Sn. Neslihan Balcı VAROL, eğitim anlayışı ve yeni uygulamalar hakkında bilgi edinmek, aynı zamanda işbirliği çalışmaları başlatmak üzere 02 Ağustos 2017 tarihinde Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen görüşmede, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Pazarlama ve Satış Md. Sn. Mustafa DEMİRAK, Pazarlama ve Satış Şefi Sn. Recep ÇAĞDAŞ, ziyaretçilerine Akademi’nin eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, eğitim metedolojisi ile değişen eğitim anlayışı ve geliştirilen eğitim sistemleri hakkında bilgiler verdi.

Geleceği şekillendirecek nesilleri eğitmekle yükümlü olan üniversitelerle yapılacak çalışmaların gerek global gerekse ulusal bazda sektöre kazandıracağı önemli katkıların bilincinde olan Havacılık Akademisi, yürütülecek çalışmalar kapsamında gereksinim duyulacak desteği sağlamaya devam ediyor.