Haber

YOUR LEARNING HUB

AKADEMİMİZDEN THY AYDIN ÇILDIR UÇUŞ EĞİTİM AKADEMİSİ’NE ZİYARET15 Ağustos 2017 SalıTürk Hava Yolları Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Organizasyonel Gelişim Eğitimleri Müdürü Sn. Doğan CEBECİ, Dil Eğitim ve Hizmetleri Müdürü Sn. Muzaffer ÖZÇELİK,  Pazarlama ve Satış Müdürü Sn. Mustafa DEMİRAK eğitim alanında işbirliği çalışmaları başlatmak amacıyla, 10 Ağustos 2017 tarihinde Aydın Çıldır Uçuş Eğitim Akademisi’ni ziyaret etti. Görüşmeye Aydın Çıldır Havalimanı A.Ş. Genel Müdürü Sn. Sunay KARAMIK, Uçuş Eğitim Akademisi Müdürü Kpt. Yusuf TUZCU ile yetkililer katıldı.

İlgili ziyarette, Akademi Başkanı Kemal YÜKSEK, Akademi’nin eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, değişen eğitim anlayışı, geliştirdiği eğitim sistemleri ve metodolojisi hakkında bilgiler verdi. Organizasyonel Gelişim Eğitimleri Müdürü Doğan CEBECİ ve Dil Eğitim ve Hizmetleri Müdürü Muzaffer ÖZÇELİK , son dönemde Akademinin eğitim kataloğuna kazandırmış oldukları kendi bünyelerinde geliştirdikleri eğitimler hakkında bilgiler sundu. Pazarlama ve Satış Müdürü Mustafa DEMİRAK ise Akademinin sunduğu uluslararası geçerliliği olan IATA eğitimleri hakkında bilgiler paylaşarak, iki akademi arasında işbirliğinin önemine değindi.

Her iki Akademi için de oldukça verimli geçen görüşmede, Uçuş Eğitim Akademisi yetkilileri de eğitim alanında yaptıkları ve geliştirdikleri projeleri, eğitim programlarını Akademimiz yetkililerine aktardı. Benzeri projelerin üretilmesi ve destek sağlanması konusunda taraflarca olumlu görüşler belirtildi.

Güncel içeriklerle sınıf ortamında ve dijital ortamda ulusal ve global pazara sunduğu eğitimlerle her geçen gün gelişme gösteren Havacılık Akademisi, diğer kurumlarla işbirliği yaparak, eğitim alanında destek sağlayıcı rol oynamaya devam ediyor.