Haber

YOUR LEARNING HUB

AKADEMİ, AIR CARGO CHINA'DA YENİ MÜŞTERİLERİ İLE BULUŞTU17 Haziran 2014 Salı
Lojistik alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan “Air Cargo China Exhibition and Conference” bu yıl 17-19 Haziran 2014 tarihleri arasında Şangay’da hayat buldu. Gündemini ağırlıklı olarak hava taşımacılığının oluşturduğu etkinlik, 47 ülkeden lojistik sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren 492 firmaya ve 69 ülkeden 16.800 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi, Asya’nın en büyük lojistik etkinliği olan Air Cargo China’ya Turkish Cargo ile birlikte katılım sağlayarak eğitim hizmetlerinin pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirdi.

Taşımacılık ve lojistik sektörünün önde gelen firmalarının uluslararası pazarda daha etkin faaliyet göstermelerinde önemli rol oynayan Air Cargo China, Akademi’nin başta Asya olmak üzere birçok bölgeden hava kargo firmaları ve acentelerle bir araya gelmesine imkân sağladı.

Akademi, IATA onaylı Kargo ve Tehlikeli Maddeler eğitimleri başta olmak üzere, kabiliyetinde yer alan eğitimleri tanıtmanın yanı sıra, bölgede etkin faaliyet gösteren bazı akademiler ve hava kargo firmaları ile iş birliği kurma ve geliştirme konusunda da önemli adımlar attı.