Haber

YOUR LEARNING HUB

“IATA DYNAMIC PRICING AND REVENUE MANAGEMENT” İLE GELİR YÖNETİMİNDE REKABETE HAZIRSINIZ!17 Nisan 2017 PazartesiEtkin bir figürü olduğu sivil havacılık sektörünün eğitim alanında başarılı bir performans sergileyen Akademimiz, sektörün yapı taşı olan havacılık eğitimlerine sağladığı yatırımı IATA Eğitimleri ile hız kesmeden sürdürüyor.

“IATA Dynamic Pricing and Revenue Management” eğitimi 10-13 Nisan 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman Dr. Frank NEUMANN’ın anlatımı ile gerçekleşti.

İlgili eğitim Ortaklık çalışanlarımızın ve Air Algerie, Blueair-Ams, Saudi Airlines gibi firmaların çalışanlarının da katılımıyla başlayan eğitim başarıyla tamamlandı.

Şirketlerin gelir yönetimi ve fiyatlandırma, ağ planlama ve programlama, rezervasyon ve satış veya finans departmanlarında görev yapanlar için alanlarında uzmanlaşmalarına büyük oranda katkı sağlayan bu eğitim sayesinde katılımcılar teknik ve stratejik bilgiler öğrenerek birikimlerini en üst seviyeye taşıdı.

Sizler de mevcut IATA eğitimleri takvimimizi inceleyerek, uzman bir bakış açısıyla kariyerinize artı bir değer katabilirsiniz. IATA Takvimimize ulaşmak için tıklayınız.