Haber

YOUR LEARNING HUB

“IATA INTERNATIONAL NEGOTIATION SKILLS” EĞİTİMİ AKADEMİMİZDE BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ…18 Ağustos 2017 CumaSivil havacılık sektörünün eğitim alanında başarılı bir performans sergileyen Akademimiz, bir IATA eğitimini daha başarıyla gerçekleştirdi.

Hem iş yaşamında hem de özel yaşamımızda müzakerenin kaçınılmaz olduğu günümüzde, İş hayatında başarılı bir müzakereci olmaya yardımcı olacak “IATA International Negotiation Skills”eğitimi 07-11 Ağustos 2017 tarihlerinde IATA’nın Bölgesel ve Yetkili Eğitim Merkezi olan Havacılık Akademisi sınıflarında alanında uzman Dimitrios PAITSOGLOU’nun anlatımı ile gerçekleşti.

Ortaklık çalışanlarımızın yanı sıra Ukrayna, Suudi Arabistan ve Kongo gibi ülkelerden gelen havayolu çalışanlarının da katılımlarıyla başlayan eğitim başarıyla tamamlandı.

Müzakere becerilerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen her seviyedeki profesyoneller için tasarlanan eğitimde katılımcılara, özellikle iş hayatında başarıyı yakalayabilmek için, ikna edici argümanlar oluşturarak, ne zaman ve nasıl müzakere edilmesi gerektiğini bilme ve bu doğrultuda teklif önerileri oluşturabilme kazanımları uygulamalı örneklerle aktarıldı.

Havacılık sektörünün profesyonel eğitim ihtiyaçlarını karşılaması ve sektörde kalifiye personel yetişmesine büyük katkı sağlaması bakımından önem arz eden IATA eğitimleri, yeni uzmanlar yetiştirmek için Havacılık Akademisi’nde sizleri bekliyor.